Najnowsze badanie rynku w Polsce

Szara strefa obrotu papierosami w Polsce to 4,8 % całego rynku wyrobów tytoniowych – tak pokazują wyniki najnowszego badania przeprowadzonego p...

czytaj >>

JTI Polska

JTI Polska JTI Polska Sp. z o.o. jest częścią Japan Tobacco International (JTI).

JTI to czołowa międzynarodowa firma tytoniowa działająca w ponad 120 krajach. Jest globalnym właścicielem marek Winston oraz Camel poza Stanami Zjednoczonymi. Inne globalne marki to Mevius, LD i Natural American Spirit. JTI zatrudnia na całym świecie ponad 27 tysięcy osób. Firma należy do Grupy Japan Tobacco notowanej na Tokijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Siedzibą główną JTI jest Genewa (Szwajcaria). 

JTI Polska powstała w 2007 r., gdy JTI przejęła brytyjską Grupę Gallaher. Od tego czasu firma znacząco zwiększyła swoją produkcję oraz udział w polskim rynku tytoniowym. Marki w ofercie ITI Polska to Camel, Winston i LD.
Firma zatrudnia ponad 1500 pracowników, z czego ponad 1300 pracuje w nowoczesnych fabrykach w Starym Gostkowie k. Łodzi, wytwarzających papierosy, tytoń do palenia oraz inne wyroby tytoniowe.

W 2018r. JTI Polska została uznana za 2. najlepszego pracodawcę w Polsce w ramach certyfikacji Top Employers. W 2017 roku Business Centre Club wyróżnił firmę nagrodą Lidera Polskiego Biznesu za wyjątkowe podejście do zarządzania,nadzwyczajną troskę o pracowników oraz działania CSR.

Dane kontaktowe:

JTI Polska Sp. z o.o.
Biuro Zarządu

tel. (22) 381 81 81
e-mail: warsaw@jti.com
e-mail ws. rekrutacji: rekrutacja@jti.com
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa

JTI Polska Sp. z o.o.
Zakład Produkcyjny

tel. (42) 280 28 28
Gostków Stary 42
99-220 Wartkowice

© Krajowe Stowarzyszenie Przemysłu Tytoniowego